בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס על ידי VaiDigital מביאה אתכם עד הדף הראשון בתוצאות החיפוש. אנחנו מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים המתאימים עבור כל הפלטפורמות הדיגיטליות בדגש על התאמה למובייל ולטאבלט. אנחנו בונים עבורכם אתר עם חווית משתמש נוחה ויעילה, עם התאמה מושלמת עבור קידום אורגני.

 

שיווק דיגיטלי » בניית אתרים » בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס שלב אפיון האתר 👏

בניית אתרים בוורדפרס מתחילה עם אפיון מטרות האתר

השלב הראשון של בניית אתרים בוורדפרס הוא אפיון האתר. בשלב האפיון אנחנו קודם כל בודקים ביחד עם הלקוח מהם המטרות של האתר. אנחנו מגדירים את קהל היעד ואת האופי המיוחד של השירות שמציע בית העסק או החברה. מדובר בשלב קריטי של תכנון שבו אנחנו קשובים לכל צרכי הלקוח, וביחד אתכם אנחנו ממירים את הצרכים שלכם כבית עסק לתכנית מפורטת של בניית האתר.

בניית אתרים בוורדפרס היא מסע משותף בין שניים. אנחנו עובדים ביחד אתכם עד לתוצאה המושלמת עבורכם. עוד בשלב אפיון האתר אתם כלקוחות קובעים את המטרות ואת הצרכים של השימוש באתר. אנחנו בונים עבורכם אתר שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר, ויעזור לכם למכור את המוצר שלכם, לשווק את החברה או כל צורך אחר כנדרש.

בניית אתרים וורדפרס
בניית אתר וורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס שלב עיצוב האתר ✍️

בניית אתרים בוורדפרס ליצירת חווית משתמש נוחה

בשלב עיצוב האתר עבור בניית אתרים בוורדפרס אנחנו שמים דגש מיוחד על שילוב הצבעים הנכונים, תוך יצירת חווית משתמש נוחה ויעילה. אנחנו עובדים בהתאם לשפה עיצובית המותאמת למותג. אחד השירותים שלנו הוא פיתוח אסטרטגיה מותגית. אנחנו בונים עבורכם אתר עם מיתוג מתאים הפונה באופן ישיר לקהל היעד שלכם.

בשלב עיצוב האתר עבור בניית אתרים בוורדפרס אנחנו שמים דגש על בניית אתר נוח לשימוש. המטרה הסופית שלנו היא שכל גולש יוכל להגיע בקלות אל המידע אותו הוא מחפש באתר. אנחנו עוברים אתכם, לפני שאנחנו עוברים לעיצוב אתר בפועל, על כל השלבים ורק לאחר אישור הלקוח אנחנו ממשיכים אל השלב הבא. המטרה שלנו היא ליצור עבורכם אתר מעוצב באופן אישי המשקף את הסגנון הייחודי של בית העסק שלכם.

בניית אתרים בוורדפרס כולל קידום אורגני

בניית אתרים בוורדפרס, קידום האתר לראש תוצאות החיפוש

בניית אתרים בוורדפרס היא המומחיות שלנו ובעזרתה אנחנו מקדמים אתכם אל ראש תוצאות החיפוש של Google. יש לנו צוות מיוחד של קידום אורגני בדגש על עסקים וחברות. אנחנו עובדים עם צוות מקצועי שבונה את האתר בהתאם לכל ההתאמות הנדרשות למנוע החיפוש של גוגל.

התשובה תלויה כמובן בגודל האתר, האם מדובר באתר תדמית או באתרים מסחריים גדולים יותר, האם מדובר בחנות דיגיטלית או באתר עבור מוסד אקדמי. בכל מקרה נתון אתם מקבלים מאיתנו, ביחד עם הצעת המחיר, לוחות זמנים מדויקים לביצוע המשימה. בניית אתרים בוורדפרס היא המומחיות שלנו ואנחנו מתחייבים לזמנים נוחים עבור הלקוח.

כן! יש לנו מחלקה מיוחדת של שיווק דיגיטלי עם כל השירותים הנדרשים עבורכם כגון שיווק עבור רשתות חברתיות, פרסום ממומן בגוגל ועוד שירותים רבים נוספים כנדרש על ידי הלקוח. בנוסף לכך, אנחנו מספקים עבורכם שירות איכותי ומקצועי של בניית אתרים בוורדפרס כולל שירותים מתקדמים של קידום אורגני.

בניית אתר בוורדפרס