עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הוא המומחיות שלנו, אנחנו עובדים בצורה מהירה ויעילה ובונים עבורכם אתר מושלם מותאם לקידום במנוע החיפוש של Google.

 

שיווק דיגיטלי » בניית אתרים » עיצוב אתרים

עיצוב אתרים בקוד פתוח 👏

עיצוב אתרים הדרך המהירה להצלחה!

עיצוב אתרים הוא אחד הדברים החשובים ביותר עבור בניית אתרים, והוא נעשה בהתאם לחווית משתמש נוחה וחשיבה על כל הפרטים הקטנים. אנחנו עובדים עם קוד פתוח ומשתמשים, בהתאם לדרישת הלקוח, גם בתבניות מן המוכן של וורדפרס. בתהליך העבודה עצמו אנחנו עובדים ביחד אתכם, על מנת לייצג בצורה ויזואלית את החזון שלכם בנוגע לעסק, ואת תפיסת העולם הייחודית שלכם.

המטרה שלנו היא ליצור אתר מושקע וייחודי, שישרת אתכם בפועל עבור קידום אתרים וצבירת קהל לקוחות נאמן לאורך השנים. שירותי העיצוב שלנו הם מהשירותים המתקדמים ביותר בעולם הדיגיטלי. עיצוב אתרים הוא תחום בפני עצמו שדורש מיומנות ספציפית המשלבת בין רגישות אסתטית להבנה טכנולוגית. מדובר בעיצוב שאמור למשוך את העין של הצופה, ליצור אצלו סקרנות בנוגע לתכני האתר, ולהציג את המטרות של החברה בצורה ויזואלית עוד לפני שהגולשים ניגשים לתוכן הכתוב.

עיצוב אתר
מעצב אתר

עיצוב אתרים איך זה עובד בפועל? ✍️

עיצוב אתרים במחירים משתלמים!

אחד הדברים החשובים ביותר עבורנו הוא עיצוב אתרים בהתאם לדרישות הלקוח. אנחנו מתאימים את המחיר לדרישות שלכם, ומספקים עבור הלקוחות שלנו הצעת מחיר אטרקטיבית בהתאם לגודל הפרויקט. כמו כן, אנחנו מבצעים עבורכם את ההתאמה של האתר למנוע החיפוש של גוגל כולל מחקר מילות מפתח, בניית קישורים, קידום אורגני ובמקרה הצורך אף כתיבת מאמרים לאתר.

אחד הדגשים החשובים ביותר עבורנו הוא עיצוב אתרים בהתאמה מקסימלית לסלולרי ולטאבלט. אנחנו עובדים אתכם לאורך כל הדרך והשירות שלנו כולל תכנון, עיצוב, בנייה ושירותים רבים נוספים. אנחנו מעצבים ובונים את כל סוגי האתרים עבורכם, אתרי תדמית, חנויות מקוונות, עמודי נחיתה וכל אתר אחר כנדרש. החברה שלנו עובדת ביעילות ובמהירות בהתאם ללוחות זמנים שנקבעו מראש.

עיצוב אתרים בדגש על SEO

עיצוב אתרים עבור מנוע החיפוש של Google

עיצוב אתרים מתמקד בצד הויזואלי של בניית האתר. אבל, עוד בשלב העיצוב ניתן להתאים את מבנה הדפים למנוע החיפוש של גוגל. אנחנו מתמחים בבנייה ועיצוב של אתרים עבור מנוע החיפוש של גוגל, בדגש על SEO. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהאתר שלכם יגיע למקום הראשון בתוצאות החיפוש של Google.

אין נוסחת קסם! הכל תלוי כמובן בתחרות על מילות המפתח, באתר תחרותי מאוד, צריך המון סבלנות אבל אם יודעים לעבוד נכון, ניתן להגיע לעמוד הראשון תוך כמה חודשים בלבד.

הצעות המחיר שלנו מותאמות אישית ללקוח, לאחר שיחה וניתוח של כל הצרכים הנדרשים. אתם קובעים את גודל הפרויקט ואנחנו מתאימים את הצעות המחיר שלנו אליכם! השלב הראשון הוא כמובן ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישה וירטואלית או פיזית במשרד שלנו.
מעצבי אתרים