פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות היא המומחיות שלנו ואנחנו יודעים איך לעשות זאת בצורה מושלמת בהתאם לחזון שלכם. יש לכם רעיון לאפליקציה? מחפשים חברה מקצועית שתגשים אותו הלכה למעשה? הגעתם אל המקום הנכון! אנחנו מתמחים בפיתוח אפליקציות בכל הטכנולוגיות המתקדמות בתחום כולל אפליקציות היברידיות.

 

שיווק דיגיטלי » בניית אתרים » פיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות, איך מתחילים? 👏

פיתוח אפליקציות, מהם השלבים הראשונים?

פיתוח אפליקציות מתחיל קודם כל עם אפיון צרכי הלקוח. השאלה הראשונה אותה אנחנו צריכים לברר היא מה השימוש של האפליקציה, מהו הצורך שהאפליקציה באה לפתור ומה הערך שהיא מעניקה לקהל המשתמשים בה. במהלך השלבים הראשונים של אפיון הצרכים של הלקוח אנחנו יושבים ביחד אתכם ומבררים מהו החזון העסקי שלכם.

מעוניינים לקבוע איתנו פגישת ייעוץ ראשונה? אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום! אנחנו מתמחים במיוחד בכל התחום של פיתוח אפליקציות עבור חברות וארגונים. אנחנו עובדים ביחד אתכם בשביל לממש הלכה למעשה את הפרויקט שלכם ולפתח את האפליקציה המושלמת עבור בית העסק והחברה.

פיתוח אפליקציה
פיתוח אפליקציות לעסקים

פיתוח אפליקציות, כולל מחקר שוק והגדרת קהל היעד ✍️

פיתוח אפליקציות, היכרות עם עולם התוכן של החברה

אנחנו עובדים עם תעשיות שונות ומגוונות בכל רחבי הארץ כגון, הייטק, ביטוח, פיננסים ורפואה ותעשיות רבות נוספות. כמו כן, החברה שלנו מתמחה בעולמות תוכן רבים ואנחנו מכירים לעומק תחומי ידע נרחבים. פיתוח אפליקציות דורש היכרות מעמיקה עם עולם התוכן הספציפי של הפרויקט. אנחנו לומדים לעומק את התחום שלכם ומספקים עבורכם אפליקציה מותאמת אישית.

כל עולם תוכן דורש היכרות עם מערכת המונחים המתאימה ועם הדגשים הנדרשים עבור הלקוחות. פיתוח אפליקציות וגם קידום אפליקציות כולל מחקר מילות מפתח ומחקר השוק בארץ ובעולם בנוגע למוצר שלכם. אנחנו לומדים מי המתחרים ומה יש להם להציע ואיך אתם יכולים לבדל את עצמכם מאחרים.

פיתוח אפליקציות, בניית מסמך אפיון מקצועי

פיתוח אפליקציות בהתאם לתקציב מוגדר מראש

אנחנו מספקים עבורכם פיתוח אפליקציות בהתאם למסמך אפיון מקצועי הכולל את כל התבניות המרכזיות באפליקציה. בהתאם למסמך האפיון המקצועי, אנחנו מגדירים את לוחות הזמנים לביצוע הפרויקט ואת המחיר של הפרויקט בהתאם לתקציב מוגדר מראש. אתם קובעים את התקציב ואנחנו מתאימים את עצמנו אליכם.

פיתוח אפליקציות דורש זמן, בדרך כלל כמה חודשים עד לסיום כל הפרויקט. אנחנו עובדים בהתאם ללוחות זמנים קבועים מראש ובכל שלב של התהליך אתם יודעים בדיוק כמה זמן נשאר עד לסיום הפרויקט כולו.

שאלה לא פשוטה שלא נוכל לענות עליה במדויק, המחירים נעים בין 50,000 ש"ח לבין 200,000 ש"ח. אבל, כמובן שאנחנו מתאימים את עצמנו לתקציב שלכם ואנחנו יכולים לתת לכם מחיר משתלם בהחלט עבורכם.

פיתוח אפליקציה לעסק