סלוגן מותגי

 

סלוגן מותגי הוא משפט קצר וקולע שמטרתו ליצור זיהוי של מותג בקרב הצרכנים. סלוגנים מותגים טובים ניתנים לזכירה בקלות, מעוררים רגשות חיוביים ומשקפים את הערכים והזהות של המותג. אנחנו בונים עבורכם סלוגן מותגי בהתאם לאסטרטגיה שיווקית מלאה, ועוזרים לכם למתג את עצמכם מול המתחרים ולהגדיל את קהל הלקוחות של בית העסק.


שיווק דיגיטלי » מיתוג » פיתוח סלוגן

מה זה בעצם סלוגן מותגי? 👏

סלוגן מותגי לשיווק איכותי

סלוגן מותגי הוא כלי חזק ומשמעותי בארגז הכלים הפרסומיים והשיווקיים של כל חברה. סלוגן מותגי הוא בעצם משפט קצר וקליט, שמשמש מותגים ליצירת קשר עם הלקוחות שלהם. מה זה אומר? סלוגן מותגי הוא משפט שכל כך קל לאנשים לזכור, שבכל פעם שהם ישמעו אותו, הם ידעו לזהות אותו, ובעבודה עקבית ואחידה, גם יקשרו בינו לבין המותג שלכם במהירות הבזק.

מותגים גדולים וחזקים נבנו על סלוגנים חזקים ועוצמתיים, תחשבו על "Just Do It" של נייקי; "הקש על ה-5, ביטוח ישיר" או "Connecting People" של נוקיה, ששנים אחרי שהחברה נעלמה מחיינו, אנחנו עדיין זוכרים אותו בחיוך.

פיטוח סלוגן
פיטוח סלוגן מותגי

למה המותג שלי צריך בכלל סלוגן מותגי? ✍️

הדרך לראש של הלקוח עוברת דרך מילים בלתי נשכחות

סלוגן מותגי מזוקק לכדי משפט מחץ, שמצד אחד מצליח לתקשר מסרים מורכבים בפשטות, ומצד שני מצליח לחדור לראש של קהלי היעד כמו מוזיקה קליטה, שלא מצליחים להוציא אותה מהראש. למילים שאנו משתמשים בהם יש המון כח והשפעה. לכן, סלוגן מותגי הוא אחד הכלים החשובים ביותר שיש למותגים היום במטרה לחדור לתודעת קהלי היעד שלהם.

סלוגן מותגי מאפשר לנו לייצר זכירות וזיהוי, לבדל את המותג שלנו מהמתחרים, ולעורר תחושות ורגשות רצויים. בעבודה עקבית ועיקשת, מותג מצליח להטמיע את הסלוגן שלו בקרב הציבור הרחב, ולהיכנס לתודעה גם ברמה החברתית-תרבותית, כמו הסלוגנים המפורסמים של החברות הגדולות והמפורסמות ביותר בשוק.

מהו הסלוגן של המותג שלכם?

בניית סלוגן מותגי מנצח עבור בעלי עסקים וחברות

סלוגן מותגי הוא ביטוי של האסטרטגיה המותגית שלכם. מטרתו לתמצת את מה שאתם מעוניינים לשדר כלפי חוץ, את ההבטחה המותגית ואת מיצוב המותג הנשאף שלכם. הגדרת סלוגן מותגי היא חלק מתהליך פיתוח אסטרטגיה מותגית, שמתחילה קודם כל בלמידה והבנת קהל היעד, כולל הצרכים והרצונות שלהם, של השוק והזירה התחרותית. במקביל, חשוב מאוד להבין את הצעת הערך והייחודיות שהחברה שלכם מביאה לעולם, ואת המטרות והשאיפות שלכם לטווח הארוך.

באמצעות בניית אסטרטגיה שיווקית אנחנו בונים תמונה מלאה של מה הצרכן רוצה וצריך, האם קיים בשוק פתרון שעונה על הצרכים שלו, וכיצד המותג שלכם משתלב בו. על בסיס כל אלה אנו מפתחים סלוגן מותגי מדויק, קליט ומבדל, שיסייע לכם לשקף באופן תמציתי את הערך שלכם, לייצר זכירות וזיהוי, ולבדל את המותג שלכם מהמתחרים.

לצוות האסטרטגיה שלנו יש ניסיון רב שנים בפיתוח אסטרטגיה מותגית לחברות וארגונים בתחומים מגוונים. אנו מספקים אסטרטגיה מותגית לכל סוגי החברות, החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד לחברות גדולות ומבוססות, ארגונים בינלאומיים, סטארטאפים ועוד.

בהחלט! אנו נותנים את כל השירותים האסטרטגיים שלנו גם בשפה האנגלית.

פיטוח סלוגן לעסק