ניהול דפי אינסטגרם

ניהול דפי אינסטגרם מאפשר לכם לפנות ללקוחות חדשים ולהגדיל בהתאם לכך את ההכנסות של בית העסק. ניהול דפי אינסטגרם מתאים במיוחד עבור חברות ועסקים קטנים ובינוניים המעוניינים להגדיל את הנוכחות שלהם ברשת. בהתאם לכך, אנחנו מספקים עבורכם שירות אישי ומקצועי המכוון להגדלת המכירות והיקף הלקוחות. המעטפת השיווקית שלנו כולל גם כתיבת תכנים והעלאת סרטונים ותמונות לערוץ.

 

שיווק דיגיטלי » שיווק ברשתות » ניהול דפי אינסטגרם

ניהול דפי אינסטגרם להגדלת כמות העוקבים 👏

ניהול דפי אינסטגרם היכרות עם קהל היעד

ניהול דפי אינסטגרם נועד עבור הגדלת כמות העוקבים. אם תפרסמו את הפוסטים שלכם אך ורק בסטוריז לא תוכלו באמת להגדיל את קהל העוקבים. הסטוריז נועד מראש עבור העוקבים שלכם ובשביל להגיע לקהל חדש ואטרקטיבי אתם צריכים להפיץ את הפוסטים שלכם שנועדו עבור הסטוריז, באמצעות פלטפורמות מתאימות. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! בשביל לבנות עבורכם קמפיין שיווקי המכוון ללקוחות חדשים.

ניהול דפי אינסטגרם מתחיל עם היכרות של קהל היעד. עליכם להבין מי הם העוקבים שלכם ומהם הרגלי הגלישה שלהם. במהלך העבודה שלנו על ניהול דפי אינסטגרם אנחנו משתמשים בכלים עצמם של הרשת החברתית. אחד הכלים היעילים הוא Instagram insights המאפשר לכם לקבל מידע על הגולשים בהתאם לפרמטרים של גיל, מין ותחומי עניין.

ניהול עמוד אינסטגרם
ניהול דף אינסטגרם

ניהול דפי אינסטגרם, בניית אסטרטגיית תוכן ✍️

ניהול דפי אינסטגרם ויצירת תוכן מקורי ואיכותי

ניהול דפי אינסטגרם דורש בנייה של אסטרטגיית תוכן שנועדה ליצירת תוכן מקורי, מעניין וייחודי. בשביל לבנות אסטרטגיית תוכן מתאימה כדאי מאוד לעקוב אחר המתחרים שלכם לשאוב מהם השראה ולמתג את עצמכם מולם. בדיוק בשביל זה אנחנו עובדים עם חברה מקצועית בתחום המיתוג, המספקת עבורכם את כל השירותים הנדרש בתחום.

אנחנו מספקים עבורכם שירות כולל ומלא של ניהול דפי אינסטגרם כולל צילום מוצרים לאתר לצורך פרסום ברשתות החברתיות. החברה שלנו עובדת עם טובי המומחים בתחום השיווק הדיגיטלי עם ניסיון רב בשיווק ברשתות חברתיות. אנחנו משלבים בין ערוצי השיווק השונים ברשתות, דרך האתר שלכם וכל ערוץ נוסף בהתאם, בשביל להזניק את העסק שלכם קדימה, להגדיל את מעגל הלקוחות ואת ההכנסה.

ניהול דפי אינסטגרם, פרסום פוסטים בתדירות הנכונה

ניהול דפי אינסטגרם, בואו נתחיל לעבוד ביחד!

ניהול דפי אינסטגרם צריך להיעשות בהתאם לזמני הצפייה של הגולשים ברשת. מדובר במלאכה עדינה בה צריך לפרסם באופן קבוע אבל לא להציף את הגולשים. בדיוק בשביל זה אנחנו עובדים עם צוות מיומן ומקצועי, שיודע איך לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר שניתן. אנחנו מנהלים עבורכם את הדף ודואגים לתפעול השוטף מול הגולשים והלקוחות. השירות שלנו של פרסום ממומן אינסטגרם כולל גם ניתוח ומעקב אחר הקמפיין באופן צמוד כדאי לראות את הנקודות החזקות והחלשות של מסע הפרסום.

כיום כמעט כל עסק קטן או בינוני שרוצה לפרסם את עצמו צריך חשבון אינסטגרם. אבל כמובן, שבשיחת ההיכרות הראשונה איתנו, נעבור אתכם על כל האמצעים השיווקים המתאימים עבורכם באופן אישי.

כן בשמחה, אצלנו תקבלו עזרה מקצועית בכל תחום כולל בהקמת הדף העסקי.

ניהול עמודי אינסטגרם