ניהול דפי ת’רדס

ניהול דפי ת'רדס נועד עבור לקוחות המעוניינים להרחיב את ערוצי השיווק הדיגיטלי. מדובר ברשת חברתית חדשה, המעניקה לכם עוד הזדמנות לפנות לקהל לקוחות חדש ומגוון. השירות המלא שלנו של ניהול דפי ת'רדס, מאפשר לכם להשתמש בכל הפיצ'רים המרכזיים של הרשת החברתית ולבנות קמפיין שיווקי המיועד עבור הגדלת מעגל הלקוחות וההכנסה.

 

שיווק דיגיטלי » שיווק ברשתות » ניהול דפי ת’רדס

ניהול דפי ת'רדס ושיווק דיגיטלי 👏

ניהול דפי ת'רדס עבור מי זה מתאים?

ניהול דפי ת'רדס מתאים עבור גולשים המעוניינים להרחיב את הפרסום שלהם ברשתות החברתיות. ת'רדס היא הרשת החברתית החדשה מבית היוצר של מארק צוקרברג, והיא המתחרה העיקרית כיום לטוויטר שנמצאת בבעלותו של אילון מאסק. כבר בתחילת הדרך ת'רדס הגיעה לכמות מרשימה של מאה מיליון גולשים, מחצית מכמות הגולשים של טוויטר תוך זמן קצר בלבד.

ניהול דפי ת'רדס מתאים במיוחד עבור אלו מכם שמעוניינים להחליף או לשדרג את השיווק בטוויטר ולפנות אל קהל הלקוחות של הרשת החדשה. השירות שלנו בתחום מכיל את כל הנדרש עבורכם בשביל לבנות פרופיל עסקי ברשת, ולהתחיל לפנות ללקוחות מתאימים עבור החברה שלכם. כמו כן, אנחנו מציעים עבורכם שירות מלא של פרסום ממומן בת'רדס.

ניהול עמוד ת'רדס
ניהול דף ת'רדס בישראל

ניהול דפי ת'רדס, פתיחת חשבון משתמש ✍️

ניהול דפי ת'רדס, כתיבת תוכן איכותי לרשת החברתית

ניהול דפי ת'רדס מתחיל עם פתיחת חשבון משתמש. ת'רדס מקושרת לרשת החברתית של אינסטגרם. לכן, בשביל לפתוח חשבון פעיל אתם צריכים להיות מחוברים לחשבון אינסטגרם. לאחר הורדת האפליקציה תדרשו להתחבר לחשבון האינסטגרם שלכם, משם תוכלו לייבא את כל הפרטים האישיים ואת רשימת העוקבים. מדובר ביתרון משמעותי בו אתם יכולים להתחיל את הצעדים הראשונים ברשת החדשה עם חשבון עוקבים פעיל.

ניהול דפי ת'רדס כולל גם כתיבת תוכן איכותי ושיווקי עבור הרשת החברתית. אנחנו מספקים עבורכם שירות כולל ומקיף של כתיבת תוכן עבור רשתות חברתיות על ידי מקצועני תוכן שיווקי. אנחנו עובדים עם משפך שיווקי להגדלת המכירות של בית העסק. מעוניינים להתחיל לעבוד ביחד? פנו אלינו עוד היום ונתחיל לעבוד כבר מחר בבוקר!

ניהול דפי ת'רדס במחירים אטרקטיביים

ניהול דפי ת'רדס, בואו נתחיל לעבוד!

ניהול דפי ת'רדס מאפשר לכם להגדיל את מעגל הלקוחות ובהתאם לכך את ההכנסה. בפגישת ההיכרות הראשונה נעבור אתכם על כל הצרכים של בית העסק, נבנה עבורכם תוכנית שיווקית המתאימה עבור הרשת החברתית, ונתחיל לעבוד. אז אל תאבדו זמן יקר בואו נתחיל כבר היום במלאכה!

כן בהחלט! אנחנו יכולים לבנות עבורכם הצעת מחיר עבור ניהול דפי ת'רדס בשילוב עם רשתות חברתיות נוספות.

אנחנו חברה מקצועית לקידום אתרים ויש לנו את כל הכלים הנדרשים לבניית קמפיין שיווקי אורגני וממומן.

ניהול עמודי ת'רדס בישראל