משפך שיווקי

משפך שיווקי הוא אחת הטכניקות היעילות ביותר עבור הגדלת המכירות של בתי עסק. מדובר בטכניקה שנועדה עבור בעלי עסקים וחברות המעוניינים לפנות ללקוחות שאינם מכירים את המוצרים והשירותים שלהם. באמצעות משפך שיווקי ועבודה נכונה בהתאם למודל ארבעת השלבים, תוכלו להגדיל בצורה משמעותית את המכירות של בית העסק.

 

משפך שיווקי וקידום אתרים 👏

משפך שיווקי בהתאם למודל ארבעת השלבים

מודל ארבעת השלבים עבור משפך שיווקי בנוי מחשיפה של הלקוחות למותג, לעורר סקרנות ועניין, שלב הרצון וההבשלה והשלב האחרון של רכישה. בשלב הראשון המטרה שלכם היא למשוך לקוחות ולעורר בהם עניין ראשוני. כבר בשלב זה אנחנו נכנסים לתמונה ומספקים עבורכם שירות מקצועי הכולל כתיבה שיווקית ופרסום אורגני וממומן ברשתות החברתיות. אנחנו מספקים עבורכם שירות כולל ומקיף של קידום אתרים.

בשלב השני לאחר שתפסתם את צומת הלב של הגולשים, אתם אמורים לספק עבורם ערך מוסף מתאים במיוחד לצרכים שלהם. כאן נכנסת עבודת עומק משמעותית הכוללת הגדרת קהל יעד ותוכן שיווקי מכוון למטרה. בשלב השלישי לאחר שהלקוחות כבר מעוניינים במוצר אתם צריכים לעשות מאמץ קטן ולהניע אותם לפעולה. בשלב הרביעי והאחרון מתבצעת הרכישה של המוצר או השירות על ידי הלקוח. משפך שיווקי היא טכניקה יעילה במיוחד ואנחנו עובדים איתה בצמוד לשירות המקצועי שלנו של קידום אתרים.

משפך שיווקי
משפכים שיווקיים

משפך שיווקי וקידום אורגני וממומן ✍️

משפך שיווקי, איזה קידום מתאים במיוחד עבור השיטה?

משפך שיווקי הוא מודל תיאורטי. בפועל בעולם הקידום באינטרנט, הדברים לא עובדים בדיוק בהתאם לכל השלבים המפורטים. אבל, בסופו של דבר מדובר בכלי יעיל ביותר לתכנון נכון של הקידום הממומן. משפך שיווקי מתאים במיוחד עבור קידום ממומן בו אתם יכולים לשלוט בכל ארבעת השלבים של התהליך. אתם מציגים את המודעה לקהל הלקוחות, מעבירים אותו אל עמוד הנחיתה הספציפי תוך כדי מסרים שיווקים חזקים בדרך אל המכירה.

החברה שלנו מספק עבורכם שירות מתקדם ומקצועי של קידום ממומן עבור אתרי אינטרנט כולל פרסום ממומן ביוטיוב, בפייסבוק ובכל הרשתות החברתיות הנדרשות עבורכם. אנחנו עובדים עם כותבי תוכן מעולים שיודעים איך לנסח את המסר השיווקי בצורה יעילה וחכמה בהתאם לכל השלבים שמנינו עבור משפך שיווקי.

משפך שיווקי להגדלת הלקוחות וההכנסה

קידום העסק הפרטי באמצעות משפך שיווקי

מעוניינים להגדיל בצורה משמעותית את היקף הלקוחות של בית העסק? תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה. השירות המקצועי שלנו הכולל קידום ממומן באמצעות משפך שיווקי, הוא מתכון בטוח לקידום העסק הפרטי! אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע מעולים שיודעים איך לפנות ללקוחות ואיך למשוך אותם לבצע רכישה.

משפך שיווקי לא מתאים בדרך כלל עבור קידום אורגני. אנחנו מבצעים עבורכם קידום אורגני בהתאם למחקר מילות מפתח והגדרת קהל יעד וכל השלבים הנדרשים עבור קידום אתרים, אבל לא בהכרח בהתאם למודל של משפך שיווקי.

אנחנו עובדים בהתאם לתקציב הלקוח! פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מותאמת במיוחד עבורכם.

משפך דיגיטלי