פרסום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק הוא אחת הדרכים היעילות ביותר לרכישת לקוחות חדשים. מדובר ברשת החברתית השנייה הנפוצה בישראל, אחרי וואטסאפ, עם יותר משישה מיליון גולשים. פרסום ממומן בפייסבוק מתאים במיוחד עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים עם קהל יעד מוגדר בהתאם למיקום, גיל ומאפיינים נוספים.

 

שיווק דיגיטלי » שיווק דיגיטלי לעסקים » פרסום ממומן בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק, בניית חשבון עסקי 👏

פרסום ממומן בפייסבוק, בניית קמפיין שיווקי מוצלח

החברה שלנו מבצעת עבורכם את כל השירותים הנדרשים עבור פרסום ממומן בפייסבוק. אנחנו בונים עבורכם קמפיין שיווקי בהתאמה אישית לבית העסק. בשביל להתחיל בקידום ממומן אתם צריכים קודם כל לפתוח דף עסקי בפייסבוק. על מנת לעשות זאת תצטרכו כמובן דף פייסבוק אישי ודרכו תוכלו לפתוח חשבון עסקי. אנחנו עוזרים לכם עם כל השלבים הנדרשים לפתיחת חשבון עסקי ומספקים עבורכם תמיכה טכנית לאורך כל הדרך.

פרסום ממומן בפייסבוק מתבצע בכמה דרכים מרכזיות. אחת הדרכים היעילות ביותר היא הודעות תמונה או מודעות סרטון. כיום לאנשים אין זמן או סבלנות לקרוא פוסטים ארוכים או להתעמק בתכנים מורכבים. תמונה איכותית עם משפט מפתח מניע לפעולה או סרטון משכנע, יכולים בהחלט לעשות עבורכם את העבודה. אנחנו מתאימים את דרכי השיווק השונות ללקוח לאחר שיחת היכרות ראשונית. שיווק דיגיטל הוא המומחיות שלנו, תנו לנו לעשות עבורכם את העבודה.

פרסום ממומן בפייסבוק
פרסומת בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק, איך מתחילים לעבוד? ✍️

פרסום ממומן בפייסבוק, עבור בתי עסק קטנים ובינוניים

מעוניינים לעשות פרסום ממומן בפייסבוק אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? תנו לנו לעזור לכם עם הבחירה. אנחנו מתמחים בכל סוגי הפרסומות עבור פייסבוק כל זאת בהתאמה לתקציב הלקוח. ביחד אתכם נגדיר את המטרה השיווקית של הפרסום ונבחר את הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת. פייסבוק מציעה עבורכם אחד עשר קטגוריות עבור מטרות לקמפיינים. בחירת הקטגוריה המתאימה היא עניין משמעותי ביותר!

אחד הדברים החשובים ביותר עבור פרסום ממומן בפייסבוק הוא הגדרת קהל היעד. אנחנו מבצעים תחקיר מעמיק בשביל למפות את כל המתחרים בתחום, ובודקים מהו קהל היעד האידאלי עבור המוצר או השירותים שלכם. הגדרת קהל היעד היא הצעד הקריטי ביותר בבניית קמפיין ובדיוק בשביל אנחנו כאן!

פרסום ממומן בפייסבוק, הגדרת קהל היעד

פרסום ממומן בפייסבוק, בניית תקציב פרסום

ניהול עמוד פייסבוק בהתאם להגדרת קהל יעד מתאימה היא המומחיות שלנו. קודם כל נגדיר את קהל היעד עבורכם בהתאם לגיל, מגדר, מיקום גיאוגרפי וכל פרמטר אחר כנדרש. אנחנו בונים ביחד אתכם תקציב פרסום עבור פייסבוק בהתאם למטרות השיווקיות של בית העסק שלכם. יש לנו את כל הכלים הנדרשים בשביל לקדם את המוצרים שלכם, על מנת להגדיל בצורה משמעותית את ההכנסה החודשית. מחפשים שירות איכותי ומקצועי של פרסום ממומן בפייסבוק במחירים משתלמים? פנו אלינו עוד היום אל נציגי החברה!

אנחנו עובדים ביחד עם סוכנות צילום מתקדמת ומספקים עבורכם שירות אישי ומקצועי של צילומים לעסקים.

כן! השירות שלנו של פרסום ממומן בפייסבוק כולל גם כתיבת תוכן עבור רשתות חברתיות.

פרסום בפייסבוק