פרסום ממומן בת'רדס

ת'רדס היא הרשת החברתית החדשה מבית היוצר של מטא, האחראית על פייסבוק ואינסטגרם. ת'רדס אינה רשת עצמאית והיא בנויה על הפלטפורמה של אינסטגרם. על מנת להשתמש ברשת ולהנות מכל היתרונות שלה עליכם להיות מחוברים לחשבון אינסטגרם אישי. אנחנו מבצעים עבורכם פרסום ממומן בת'רדס ומלמדים אתכם צעד אחר צעד איך להפיק את המיטב מהרשת החדשה.

 

שיווק דיגיטלי » שיווק דיגיטלי לעסקים » פרסום ממומן בת’רדס

פרסום ממומן בת'רדס ליצירת תנועה באינסטגרם 👏

פרסום ממומן בת'רדס בשילוב עם קידום באינסטגרם

אחד השימושים המעניינים ביותר של הרשת החברתית החדשה ת'רדס הוא השילוב עם הקידום באינסטגרם. פרסום ממומן בת'רדס מאפשר לכם להגדיל את החשיפה לתוכן שלכם באינסטגרם. בפלטפורמה של ת'רדס תוכלו להניח קישור, סרטון או תמונה לפוסט שפרסמתם באינסטגרם. השילוב בין שתי הרשתות החברתיות ויצירת התנועה החוזרת בין רשת אחת לשנייה הוא יתרון משמעותי ביותר.

ת'רדס מאפשרת לכם לשכלל את יכולות השיווק שלכם ברשתות החברתיות בדגש על אינסטגרם ופייסבוק. פרסום ממומן בת'רדס הוא מקפצה להגדלת החשיפה ופנייה לקהל לקוחות חדש ורענן. החברה שלנו היא אחת החברות הראשונות שמבצעות קידום בת'רדס ואנחנו יודעים איך לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר שניתן. בואו לפרסם איתנו עוד היום בת'רדס להגדלת החשיפה ובניית עסק מצליח ורווחי יותר!

פרסום ממומן בת'רדס
פרסומת בת'רדס

פרסום ממומן בת'רדס עזרה בפתיחת חשבון משתמש ✍️

פרסום ממומן בת'רדס, המקפצה החדשה להגדלת המכירות!

מעוניינים להרחיב את הנוכחות החיובית שלכם ברשת? אולי הגיע הזמן להצטרף לרשת החברתית החדשה מבית פייסבוק ואינסטגרם. אנחנו עוזרים לכם להתחבר ולבנות קמפיין מושקע, בהתאם לתקציב שלכם וקהל היעד. יש לנו שירות מיוחד של פרסום ממומן בת'רדס המשולב עם פרסום ממומן באינסטגרם. החברה שלנו מתמחה בשיווק ברשתות חברתיות ויש לנו צוות מעולה שישמח לעשות עבורכם את העבודה.

מעוניינים להגדיל את היקף המכירות של בית העסק? השירות שלנו של פרסום ממומן בת'רדס עושה עבורכם את העבודה. אנחנו מספקים עבורכם שירות כולל ומקיף בתחום על ידי צוות מקצועי, הכולל גם כותבי תוכן מיומנים ואנשים המתמחים בשיווק דיגיטלי. אנחנו מספקים עבורכם את כל הנדרש עבור ניהול דפי ת'רדס במחירים מעולים בהתאם לתקציב הלקוח.

פרסום ממומן בת'רדס, בניית נוכחות ברשת

פרסום ממומן בת'רדס להגדלת הלקוחות והיקף המכירות

אנחנו בונים עבורכם קמפיין מושקע הכולל פרסום ממומן בת'רדס וכתיבת תוכן שיווקי. בעזרתנו תוכלו להגדיל בצורה משמעותית את הנוכחות שלכם ברשת ולבנות קשרים חזקים בין הרשתות החברתיות הפופולריות של פייסבוק ואינסטגרם לבין ת'רדס. השילוב המנצח של שיווק דיגיטלי בכל שלושת הרשתות החברתיות הוא מתכון בטוח להצלחה.

ת'רדס באה להוות אלטרנטיבה לטוויטר בהתחלה הדברים נראו מעולה, אבל בהמשך חלה ירידה בכמות המשתמשים, בכל מקרה אנחנו עוקבים עבורכם אחר ההתפתחויות של הרשת ומתאימים את הקמפיין שלנו לעדכונים החדשים.

כל עזרה שרק תצטרכו אנחנו כאן עבורכם. השירות המלא שלנו של פרסום ממומן בת'רדס כולל גם עזרה בפתיחת חשבון וניהול מלא שלו.

פרסום בת'רדס